Zavřete oči a představte si, že jste se přesunuli do malé vesničky poblíž Newbury, Berkshire ve Velké Británii. TAK a teď ty oči otevřete a zavřete ještě jednou a POŘÁDNĚ... A jste v PAŘÍŽI!!! Zázrak? Ne, ale asi to začnu nazývat šílenstvím brzo... Naučit se francouzsky je skoro tak nemožné, jako postarat se o ječící čtyřletá dvojčata. Světe div se, vy čtěte mé další dobrodružství tentokrát s Emily a Tomem a Pařížany na každém rohu...
Stejně si myslím, že i ten nejtvrdší oříšek se dá rozlousknout...

Pondělí aneb Jak jsem zabloudila

6. října 2010 v 17:58 | Klárka |  AU-PAIR: Druhý měsíc
No pondělí bylo parádní. Bylo krásně, takže když jsem ráno odvezla Isaaca do školky a uklidila, šla jsem běhat a posilovat... ufff...

Potom jsem prala a žehlila a viděla několik dílů Přátel...

Potřebovala jsem jet na poštu, tak jsem sedla na kolo a jela. Pošťák už je můj starý známý, dnes měl i dobrou náladu, takže fajn.
Nechtělo se mi domů, tak jsem se rozhodla, že to vezmu objížďkou. Jela jsem někam směrem nahoru pořád do kopce. No po deseti minutách jsem flirtovala s myšlenkou, že to otočím, ale vydržela jsem a šlapala dál. No když se mi zdálo, že už jedu dlouho, tak jsem to střihla první odbočkou doprava, protože logicky jsem k tomuto závěru přišla. Dalších dvacet minut jsem šlapala do kopce po celkem rozbité cestě mezi křovím, ze kterého na mě vyběhl bažant (nevím, kdo byl víc vykulený) a vylítlo asi dvacet holubů... No to byl fakt zážitek. 
No když jsem konečně dojela na hlavní, tak jsem moc dobře netušila, kde jsem, ale opět logicky jsem jela doprava. No a dojela jsem nějakého chlápka, kterému nehorázně vrzalo kolo a jel pomalu, takže jsem ho musela předjet. Za chvíli slyším zase to vrzání. No on mě sledoval. No docela jsem se bála. Protože někde v lese, sama, chlap za mnou. No nic příjemného. S úsměvem od ucha k uchu mě předjel. Slezla jsem z kola a čekala, až odjede. Nebudeme se jak blázni předjíždět, ne? Čekal v další vesnici. Ale to jsem se už naštvala a vydala ze sebe naprosto všechno a už mě nedohnal. 
Po dvou hodinách jsem přijela domů úplně vyčerpaná. 
Rychle do sprchy, vařit a pro Isaaca do školky.

No ale sportovní den, takže paráda...

Isaac je stále úžasný...

Pápůůá

Klárka
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama